Kiralık Araç Fiyat Sorgulama Listesi

Kiralık Araç Fiyat Sorgulama Listesi Formunu Kullnarak Elimizdeki Araçları Görebilirsiniz.
Form üzerinde Talep ettiğiniz tarih gün saat belirttiğiniz bölgeye göre araç kiralama yapabilirsiniz..
Daimi Müşterilerimizin elindeki promosyon kodlarını beliterek Araç kiralama yapması promosyon yüzdeliği düşülmektedir.Prmosyon kodunuz yoksa Boş bırakınız.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Trabzon, Bursa, Konya, Kayseri, Adana, Gaziantep, Samsun, Elazığ ve Şanlıurfa dahil 71 Şehir ve 700’den fazla lokasyonda, 7000+ araç portföyü ile güvenilir tedarikçiler üzerinden araç kiralama hizmeti vermekteyiz.
Telefon Numaralarımız
GSM : +90 542 407 45 70+90 542 407 45 70
PBX : +90 212 689 12 22+90 212 689 12 22
E-Mail : info@kiralikarabam.org
Web : www.kiralikarabam.org

NOT:İŞLEMLERE BAŞLAMADAN ÖNCE BİLMENİZ GEREKEN İLK KURAL 2 SENELİK EHLİYET VE EHLİYET SAHİBİNE AİT 1 ADET KREDİ KARTI KOŞULU BULUNMAKTADIR.ARAÇ TESLİMATI SIRASINDA MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZ KREDİ KARTINIZA 500 TL LİK PROVİZYON UYGULAMAKTADIR.
İnternet üzerinden Rezervasyonlarda 1 Günlük Kira bedeli Kapora kredi kartınızdan Çekim yapılmaktadır.Gün İçi Rezervasyonlarda 2 Saat ve Daha Sonrası için Form Doldurunuz veya  Telefon Ediniz.

internet üzeri sanal pos ödeme noktası

Tüm Bankaların kredi Kartları ile ödeme seçeneği


ARAÇ KİRALAMA ŞARTLARI

Kiralık Araç Sürücü Yaşı ve Ehliyet Süresi
Araç kiralayabilmek için minimum yaş sınırı 21 maksimum yaş sınırı 75’tir. Mini ve Ekonomi sınıfında bir araç kiralayabilmeniz için en az 21 yaşında ve en az 2 yıllık ehliyete sahip olmanız gerekir. Orta Sınıf ve Üst Sınıf araçlar için en az 2 senelik ehliyete sahip olmanız ve 25 yaşından büyük olmanız beklenir. Lüks ve Büyük Araç sınıflarındaki araçlar için 3 senelik ehliyet ve 28 yaşın üzerinde olmanız gerekir.

Kiralık Araç Depozit / Provizyon
Araç kiralama esnasında oluşabilecek ödenmemiş trafik cezaları, eksik yakıt, sigorta kapsamı dışındaki hasarlar ile ilgili olarak, kiralık araç tesliminde kredi kartına uygun tutarda (Ekonomik Araç : 500 TL Orta Sınıf Araç : 750 TL, Üst Sınıf Araç : 1.000 TL) bir teminat depoziti olarak provizyon alınır. Provizyon teminat tutarının kredi kartından çekilmesi değil, araç kiralama süresince teminat miktarının bloke edilmesidir. Bunun için kiralama başlangıcında müşterinin adına olan minimum 6 ay geçerli ve kullanılabilir limiti olan kredi kartı bilgileri araç kiralama kontratına eklenir. Lüks sınıfı dışındaki araçları kiralamanız halinde, kiralık araç teslimi sırasında depozit veya başka bir amaçla herhangi bir senet imzalamanız gerekmemektedir.

Kiralık Araç Ek Sürücü
Araç; kiralayan sürücü dışında bir ek sürücü tarafından daha kullanılabilir. Ek sürücü tarafından kiralık aracın kullanılabilmesi için rezervasyon sırasında bu opsiyonun satın alınmış olması gerekmektedir. Ek sürücüler ehliyet ve yaş kriterlerine uymalıdır.

Minimum Araç Kiralama Süresi
Minimum araç kiralama süresi 24 saattir. 24 saatten az araç kiralamalarda 1 günlük ücret uygulanır.

Ödeme
Araç rezervasyonu sırasında, araç kiralama bedelinin tercihinize göre tamamı ya da 1 günlük bölümü kredi kartından tahsil edilir. Kiralama sırasında araç kiralama bedelinin tamamını ödemeyi tercih ettiyseniz Kiralık araç teslimi sırasında ek bir ücret talep edilmez. Eğer, teslimde ödeme yöntemini seçtiyseniz, 1 günlük araç kiralama ücretini araç kiralama işleminiz sırasında, kiralama bedelinin geriye kalan kısmını ise araç tesliminde ödeyebilirsiniz.

Kiralık Araç Sigorta
Sigortaların geçerli olabilmesi için çeşitli şartlar bulunmaktadır. Sürücünün kaza sırasında alkol veya herhangi bir uyuşturucu madde etkisinde olmaması, yasal hız sınırlarını aşmaması, ve aracın karayolları dışında kullanılmaması gerekir. Trafik ve alkol raporlarının kaza anında tutulması ve 48 saat içinde aracın kiralandığı üye işyerine teslim edilmesi gerekir. Ayrıca, araç kiralama sözleşmesinde ismi yazılı olanlar dışında aracın kullanılmaması, araç ruhsatında belirtilen yük haddi dışında taşıma yapılmaması ve aracın kaza yerinde terk edilmemesi gerekmektedir.

Kiralık Araç Teslim ve İade
kiralanan araç rezervasyon formunda belirtilen adresten teslim alınmalı ve iade adresinde iade edilmelidir. Belirlenen teslim ve iade saatlerinde en fazla 1 saatlik bekleme kabul edilir. Ekstra beklemelerde üye işyeri ekstra bedel isteme hakkına sahiptir.
Geç İade: Kiralık araç geç iade edildiğinde, müşteri ile üye işyeri arasındaki sözleşmeye göre hareket edilir.
Erken İade: Kiralık araç erken iade edildiğinde herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Yakıt
Araç kiralama başlangıcında yakıt deposu seviyesi nasılsa, aynı seviyede iade yapılması beklenir. Fazla yakıtla dönen kiralık araçlarda yakıt iadesi yapılmaz. Eksik yakıt teslimi durumunda yakıt ücreti üye işyerimiz tarafından sizden tahsil edilir.

Kiralık Araç Özellikleri
Ekranda özelliklerini beğendiğiniz kiralık araç hizmetinize sunulur. Üye işyerinin elinde olmayan nedenlerden dolayı oluşabilecek durumlarda (kiralık araç bir önceki müşteriden geç veya hasarlı dönmüşse, teknik arıza, zorunlu haller vb.) kiralık araç, muadili veya daha üst grupla değiştirebilir.

Kiralık Araçla Yurtdışına Çıkış
Türkiye’deki kiralık araçlarımız yalnızca yurtiçinde kullanılabilir.

Rezervasyon İptali
Kiralama başlangıcından 24 saat öncesine kadar rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. Ödediğiniz ücret 20 TL hizmet bedeli kesilerek kredi kartınıza iade edilir. Kiralamaya 24 saatten az bir süre kaldığında, rezervasyonun iptal edilmesi halinde 1 günlük kiralama ücreti kadar kesinti yapıldıktan sonra geriye kalan bedel kredi kartınıza iade edilir.

ARAÇ FİLOMUZ

Filomuzda bulunan araçlarımız 2010 ve üzeri Modelleri arasındadır Bilgi ve Fiyat almak için müşteri temsilcimizi aramanız yeterlidir. Listede bulunmıyan lüks araçlar için bilgi ve fiyat alabilirsiniz.Stokların durumlarını öğrenmek ve kiralamak için bizleri arayınız.

 Direk Filo Sorumlusu 

Tel: +90 542 407 45 70+90 542 407 45 70Araç Modeli (Manuel Vites)3 Gün3-10 Gün10-20 GünAYLIK KİRALAMA


Renault Clio Symbol (Dizel)


Fiat Albea (Dizel)


Hyundai Era (Dizel)


Kia Rio (Dizel)


Hyundai İ20


2010 Ford Fiesta (Dizel)2010


Renatul Megan Sedan


Renault Fluance (Dizel)


Ford Focus (Dizel)


Hyundai Blue (Dizel)Ticari Modeller


3
Gün3-10 Gün10-20 GünAYLIK KİRALAMA


Ford Connect


Renatult Kango


Fiat Doblo

 

 Otomatik Vites Araçlar


3
Gün3-10 Gün10-20 GünAYLIK KİRALAMA


Wolksvagen Passat 2.0 Dizel


Wolksvagen Jetta 1.6


Hyundai Era 1.5 Dizel


Renault Fluance 1.5 Dizel


Toyota Corolla 1.6 Dizel


Hyundai Blue Otomatik 1,6 Dizel


Renault Clio HP

500 Araçlık Filomuzla Şirketiniz için Filo Kiralamalarda

Bizlerden detaylı bilgi ve Fiyat alabilirsiniz.

Not: Araçlarımız 2012 Model ve Üzeri ve DİZELDİR.

Araçlarımız Full Rent A Car Kaskoludur.

Araçlarımızın Aylık Rütun bakımları yapılmaktadır.

Kiralama Şartları : 3 Senelik Ehliyet  – 1500 TL lik Bloke
Koyacağımız Kredi Kartı .

 

Vito ve Carevalla Aylık Haftalık kiralamalarda Bizlerden Fiyat Alınız.

Model : Mercedes Vito Model yılı : 2012
Yakıt Türü : Dizel Araç Adeti : 5 Adet
Vites : 5 Manuel/Otomatik Kiralama Bedeli :
Özellikleri

  ABS
  Radyo – CD Çalar
  Klimalı
  Hava Yastığı
  VİP 8+1Araç Rezervasyon

Rezervasyon ve Bilgi Almak için
Tel: +90 542 407 45 70+90 542 407 45 70

Model : VW Carevella Model yılı : 2012
Yakıt Türü : Dizel Araç Adeti : 3 Adet
Vites : 5 Manuel/Otomatik Kiralama Bedeli :


Özellikleri

  ABS
  Radyo – CD Çalar
  Klimalı
  Hava Yastığı
  VİP 8+1Araç Rezervasyon

Rezervasyon ve Bilgi Almak için
Tel:+90 542 407 45 70+90 542 407 45 70


Gelen Aramalar: